درباره ما

سایت دایره سلامت

دایره‌ سلامت جایی مختص خانم‌ها است و در پلتفرم‌های مختلفی فعالیت می‌کند. انتخاب دایره به عنوان نماد سایت به دلیل نشانه حرکت، پویایی مداوم و تمرکز در عین سادگی است. تلاش ما در دایره سلامت این است که درباره بیماری‌های زنان، دلایل و راه‌های درمان این بیماری‌ها اطلاعاتی به افراد بدهیم.

گفتگو با پزشکان فوق تخصص

در رابطه با بیماری‌های پستان ما سه همکاری پزشک فوق تخصص فلوشیپ پستان داریم. همچنین از چند مشاور و روان‌درمانگر برای مشکلات روحی کمک می‌گیریم که به سوالات شما جواب می دهند. برای افزایش آگاهی کاربران، پست‌هایی متنوع و جالب در اینستاگرام و وبلاگ دایره‌سلامت تولید می‌کنیم.

مشاوره آنلاین

مشاوره‌های وب‌اپلیکیشن دایره سلامت یک‌ پرسش و پاسخ ساده نیست، بلکه تلاش ما این است که در تمام مراحل مشاوره شما احساس یک «ویزیت حضوری»‌را داشته باشید، البته بدون دغدغه های آن. شما می‌توانید در حین مشاوره آنلاین تصاویر آزمایش‌های خود را هم در اختیار پزشک بگذارید تا به تشخیص دقیق‌تر پزشک متخصص دایره‌سلامت کمک کنید.

اینستاگرام دایره سلامت

ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام هم فعالیت داریم و شما می توانید ما را دنبال کرده و از مطالب آموزنده این بخش استفاده کنید. اکثر این مطالب، مواردی هستند که باعث خودآگاهی بیشتر شما درباره بدنتان و به خصوص بیماری های زنان می شود.